Miejskie Centrum Kultury w Czarnkowie

Sukcesy brydżystów 2026

Ocena 0/5

Karty przygotowane do gry ułożone w wachlarz

Ostatnie dni przyniosły niemałe sukcesy zawodnikom reprezentującym Czarnków i powiat czarnkowsko-trzcianecki. Okazuje się, że miejscowi brydżyści bardzo dobrze radzą sobie na wysokiej rangi turniejach wyjazdowych.

Jolanta Ziętara i Rafał Junik wyprzedzili 63 duety i wygrali XX Policki Turniej Par w Brydża Sportowego na punkty meczowe (79,2). Na drugim miejscu uplasowali się Wojciech Bondarewicz i Tadeusz Kaczanowski ze Szczecina (77,56), natomiast na trzecim Sebastian Rawlik i Damian Mazurak z Kostrzyna (74,64).

Zakończyła się też rywalizacja w Lidze Okręgowej Nadnoteckiego Związku Brydża Sportowego, której mistrzem została drużyna Miejskiego Centrum Kultury w Czarnkowie. Graczom należy pogratulować awansu do III ligi. Z kolei drużynie reprezentującej Stowarzyszenie Dama Pik, która zajęła 6 miejsce na 10 startujących, trzeba życzyć powodzenia w kolejnych sezonach.
Dama Pik

Galeria zdjęć

Kobieta i mężczyzna stojący z pucharami przed sprzętami AGD, obok klaszczący mężczyzna Tort z informacjami o XX Polickim Turnieju Par w Brzydżu Sportowym Głowa mężczyzny w monidle przedstawiającym króla trzymającego karty do gry
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności