Sukcesy brydżystów 2026

Ostatnie dni przyniosły niemałe sukcesy zawodnikom reprezentującym Czarnków i powiat czarnkowsko-trzcianecki. Okazuje się, że miejscowi brydżyści bardzo dobrze radzą sobie na wysokiej rangi turniejach wyjazdowych.
Jolanta Ziętara i Rafał Junik wyprzedzili 63 duety i wygrali XX Policki Turniej Par w Brydża Sportowego na punkty meczowe (79,2). Na drugim miejscu uplasowali się Wojciech Bondarewicz i Tadeusz Kaczanowski ze Szczecina (77,56), natomiast na trzecim Sebastian Rawlik i Damian Mazurak z Kostrzyna (74,64).
Zakończyła się też rywalizacja w Lidze Okręgowej Nadnoteckiego Związku Brydża Sportowego, której mistrzem została drużyna Miejskiego Centrum Kultury w Czarnkowie. Graczom należy pogratulować awansu do III ligi. Z kolei drużynie reprezentującej Stowarzyszenie Dama Pik, która zajęła 6 miejsce na 10 startujących, trzeba życzyć powodzenia w kolejnych sezonach.
Dama Pik


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!